środa, 30 września 2015

ABC MOJEGO STYLU - Dominik Evans"ABC mojego stylu" to prawdziwa gratka dla osób interesujących się modą i lubiących eksperymentować ze stylizacjami, a także dla miłośników kreatywnych książek. Tym razem nie będzie jednak twórczej destrukcji, ale wspaniała zabawa, prowadząca Was do odkrycia własnego stylu i do zaakceptowania własnego wizerunku.


Książka została podzielona na 7 części:

1. Wszystko o tobie2. Stylowy niezbędnik 
3. Jakim jesteś stylem modowym?
4. Scenariusz modowe
5. Akcesoria
6. Fryzura dla ciebie
7. Jak olśniewać?

Autorem i narratorem książki jest związany z branżą modowa Dominik Evans. Od pierwszych stron budzi sympatię swoim zabawnymi lub motywującymi komentarzami. Proponuje szereg zadań (kolorowanie, dorysowywanie, projektowanie stylizacji lub fryzur na wybraną okazję (np. ślub przyjaciółki, randka, rozmowa o pracę). Inspiruje, wskazuje na to, co istotne w modzie i podpowiada, co powinno znaleźć się w Waszej szafie (stylowy niezbędnik). Zachęca do zmian, eksperymentowania z własnym wizerunkiem oraz przełamywania własnych barier. Pokazuje jak przeobrażać się z grzecznej dziewczynki w królową rocka i odwrotnie :))). 
Według mnie to książka kreatywna inna niż wszystkie. Poprzez zabawkę i wiele twórczych zadań pozwoli Wam poznać bliżej samą siebie, odnaleźć własny styl, a przede wszystkim zaakceptować swój wygląd. Znajdziecie w niej praktyczne rady i ciekawe pomysły na proste rozwiązywanie problemów z Waszym wizerunkiem. Od razu mówię, że nie jest to żadne kompendium wiedzy, ani typowy poradnik. Nikt Wam nie powie, jak macie się ubierać i co do Was pasuje. Same musicie to odkryć :)

Za możliwość lektury, kolorowania 

i stylizowania dziękuję wydawnictwu KAKTUS


1 komentarz:

  1. Kocham mode! Chciałabym bardzo dostać tą książke w moje ręce :)

    OdpowiedzUsuń