środa, 9 września 2015

TATUAŻE - KREATYWNA KOLOROWANKAKREATYWNE KOLOROWANIE - CZĘŚĆ 2

Wydawnictwo KAKTUS przygotowało bardzo ciekawą kolorowankę dla wszystkich, którzy uważają, że tatuaże są prawdziwą sztuką. Ponad 100 stron wypełnionych niesamowitymi i niespotykanymi wzorami z pewnością pozwoli Wam wciągnąć się w fantastyczną formę ekspresji twórczej. 

Jakich wzorów możecie spodziewać się w tej książce? WSZYSTKICH :) Są one różnorodne, od plemiennych tribali po smoki, od czaszek po kwiatowe wzory. Pojawiają się zwierzęta, syreny i totalnie nieokreślone kształty. Z pewnością każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Wzory cechuje również bogactwo detali i dość skomplikowana forma, dzięki czemu można stworzyć z nich prawdziwe dzieła sztuki. 

Jestem pewna, że wystarczy odrobinka fantazji oraz kredki, mazaki lub farby, abyście zapewnili sobie kreatywną rozrywkę na wiele godzin. Jeden malusieńki minus za to, że wzory są po obu stronach kartek i niestety w przypadku użycia mazaków lub farb nasze dzieła przebijają na drugą stronę.Za możliwość kolorowania dziękuję wydawnictwu KAKTUS.

1 komentarz:

  1. Cudowności! Chociaż żaden z widocznych "tatuaży" nie podoba mi się tak, żebym dała go sobie wydziergać na skórze :D

    OdpowiedzUsuń