środa, 9 września 2015

FASHIONISTA - MODOWY SZKICOWNIKKREATYWNE KOLOROWANIE - CZĘŚĆ 3

Prawdziwa gratka dla miłośniczek (miłośników) mody - kreatywna kolorowanka z możliwością projektowania. Fantastyczna zabawa na wiele godzin, podczas których możecie zabawić się w stylistów i projektantów mody. To od Was zależy jak ostatecznie będzie wyglądał zaproponowany w książce szkic. Stworzycie suknię na czerwony dywan, sukienkę inspirowaną strojem baletnicy oraz otulicie modelkę sztucznym futrem. Wymyślicie kolory i wzory w stylu boho chic, rockowym, a nawet steampunk. Pofantazjujecie na temat dziwacznej stylizacji oraz wymyślicie przerażające stroje na Halloween.Zabawicie w blogera, artystę i redaktora działu mody. Skomponujecie strój do deszczowej piosenki, dla dzieci-kwiatów i postaci z komiksu. Ubierzecie widownię na pokazie mody. Będą kapelusze, będą buty, będą koronki, kroje jak spod brzytwy, a nawet ekstrawaganckie stroje inspirowane Lady Gagą lub krągłościami Beyonce.

Całość (128 stron) podzielona jest na osiem rozdziałów: Wstęp, Trendy, Trendseterzy, Stylizacje sezonowe, Pret-a-porter, Kogo naśladować, Czas na zabawę oraz Inspiracje. Poznacie stylizacje gwiazd oraz inspirowane różnymi historycznymi epokami. Będzie prosto i fantazyjnie, klasycznie i ekstrawagancko, elegancko i z nutką szaleństwa.

Ta książka to naprawdę fantastyczna zabawa. Niestety ja nie mogłam nacieszyć się nią zbyt długo :( ponieważ została mi "skradziona" przez dwunastoletnią dziewczynkę, która piszcząc wniebogłosy, stwierdziła "muszą ją natychmiast mieć!!!", a kwadrans później pokazała mi swój pierwszy projekt.
Za fantastyczną zabawę dziękujemy (ja i Weronika) wydawnictwu KAKTUS.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz