niedziela, 3 kwietnia 2016

KSIĄŻKA POD TYTUŁEM TOM 4 - Robert Trojanowski



Kolejna odsłona znanej Wam już dobrze serii „Książka pod tytułem”. 

Zadania i pomysły na kreatywne spędzanie czasu są jak zwykle na różnych poziomach: od dziecinnie prostych do takich, przy których możemy dać się ponieść własnej fantazji.


Chcesz zostać władcą czasu? Lubisz układać hasła reklamowe? A może wolisz poprawiać błędy innych? Masz ochotę zostać superbohaterem, pisarzem lub policjantem wypisującym komuś mandat? Zastanawiałeś się kiedyś, jak mogłaby wyglądać bożonarodzeniowa pisanka lub o czym rozmawiają ze sobą kultury bakterii? Potrafisz lać wodę lub zrobić z kogoś gwiazdę? Jesteś dobry w urządzeniu mieszkań, np. dla robaczka?

Przekonaj się, jak dobrze poradziłbyś sobie z tymi raz wieloma innymi zadaniami, które proponuje Robert Trojanowski w „Książce pod tytułem TOM 4” :) :) :)


Dla zachęty kilka fotek z tomu 4, a dalej linki do recenzji poprzednich części tej serii :)













Mamy z synkiem cztery tomu Książki pod tytułem i polecamy je wszystkim rodzicom, którzy chcą sprawić swoim pociechom naprawdę fajny prezent (dorzućcie do tego kredki, klej, farby, mazaki i nożyczki, a będzie mega zestaw)
Książki pod tytułem to doskonały sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu przez Wasze dzieci, a jeżeli postanowicie pomóc im w wykonywaniu zadań, książki staną się wspaniałą rozrywką dla całej rodziny.



                         KSIĄŻKA POD TYTUŁEM - TOM 1, 2 oraz 3



WIĘCEJ O SERII TUTAJ: http://wydawnictwokaktus.pl/

1 komentarz:

  1. Naprawdę ciekawa. Jak moja mała pociecha podrośnie z chęcią jej taką sprezentuję :)

    Pozdrawiam.
    KrainaKsiazkaZwana

    OdpowiedzUsuń