środa, 20 maja 2015

ODDANA BEZ RESZTY - J. Lerman


TRYLOGIA "ODDANA BEZ RESZTY" - OPIS 

TOM I

UWIĘZIONA W BLUSZCZU 
Ilość stron - 304 
Data wydania - 20.02.2014
Skromna, nieśmiała Sophia marzy o aktorstwie. Kiedy dostaje się na podyplomowe studia do słynnej londyńskiej akademii teatralnej, nie może uwierzyć w swoje szczęście.
Właścicielem uczelni i wykładowcą jest Marc Blackwell, młody, ale już sławny hollywoodzki gwiazdor. Od pierwszej chwili Sophia czuje, że coś przyciąga ją do tego zimnego, wyniosłego, lecz fascynującego mężczyzny. Wkrótce poznaje jego mroczne upodobania. A Marc rzuca jej wyzwanie: czy Sophia pozwoli mu nauczyć ją przekraczać własne granice - jako aktorka… i jako kobieta…
ŹRÓDŁO:

TOM II                                           TOM III
SPLECENI BLUSZCZEM               ZATRACENI W BLUSZCZU
Ilość stron - 288                         Ilość stron - 272
Data wydania - 08.05.2014      Data wydania - 24.06.2014
CIEKAWOSTKI
* Wszystkie tomy trylogii zajęły w 2013 roku 1. miejsce w amerykańskim i brytyjskim Amazonie w kategorii literatura erotyczna! W USA i Wielkiej Brytanii dzienna sprzedaż osiągała nawet 2000 egzemplarzy!
* "Oddana Bez Reszty" została kupiona przez redaktorkę niemieckiego wydawnictwa jako jedyna seria erotyczna po "Pięćdziesięciu twarzach Greya".
ŹRÓDŁO:MOJA OPINIA
Sophia Rose dostaje się do prestiżowej szkoły aktorskiej Ivy College, nazywanej również "Akademią pod Bluszczem". Dziewczyna już od momentu przesłuchań zwraca na siebie uwagę niezwykle przystojnego, sławnego i utalentowanego właściciela uczelni Marca Blackweella. 

- Zobaczymy, co pani potrafi. Kogo pani zagra?
- Lady Makbet.
- Och. - Mark odchylił się na oparcie krzesła i postukał granatowym długopisem o notatnik. - Zła kobieta z Szekspira.
- Nie. - Poczułam, że się prostuję. - Ona nie jest zła.
- Znowu mnie pani poprawia?
- Ale ona naprawdę nie jest zła - powtórzyłam z uporem. - Nie wierzę, że ktokolwiek może być całkiem zły. Nawet złe postacie mają w sobie światło. Tylko trzeba go poszukać. Jeśli nie widzę w postaci dobra, nie mogę jej zagrać.

Początkowo Marc próbuje bronić się przed zakazanym uczuciem do swojej studentki, ale fascynacja niewinną Sophią bierze górę i szybko rozpoczyna się gorący romans studentki i jej wykładowcy.
 

Spodobało mi się ciekawe przedstawienie nauki przekraczania barier nieśmiałości i skrępowania początkującej aktorki połączone z przekraczaniem granic seksualnych przez młodą, niedoświadczoną kobietę. Ciekawe eksperymenty Marca miały na celu zwiększenie pewności siebie Sophii oraz nauczenie jej kontroli własnego ciała, zarówno na scenie jak i w sypialni. 


Sophio, nigdy cię nie skrzywdzę ani nie pozwolę, żeby ci się co stało. Będziesz ze mną znacznie bezpieczniejsza niż z kimkolwiek innym, mogę ci to zagwarantować. Ale będę cię sprawdzał. Będę badał twoje granice, pomogę ci poznać nowe obszary ciebie samej. Czy jesteś na to gotowa?

Autorka zestawiła głównych bohaterów na zasadzie maksymalnego kontrastu:
* ona - początkująca aktorka i on - sławny, utalentowany, doświadczony aktor
* ona - skromna, niezamożna dziewczyna i on - bogaty, pewny siebie mężczyzna
* ona - uczennica i on - nauczyciel 


Książka zdecydowanie dla czytelników +18.
Myślę, że zwolennicy lekkich historii romantycznych, połączonych ze sporą dawką erotyki, będą zadowoleni. Prosty język, swobodnie płynąca akcja, dość dobrze wykreowani bohaterowie z pewnością zafundują Wam lekką, przyjemną lekturę.


OPINIE BLOGERÓW
Książka w stu procentach mnie zaskoczyła i to pozytywnie. Każdy, kto lub ten gatunek powinien czuć obowiązek przeczytania „Uwięzionej w bluszczu”, gdzie dwoje młodych ludzi stara się pokonać swoje zahamowania a czytelnik towarzyszy im podczas najbardziej intymnych momentów. Pełna uniesień i tajemnic książka, która pozostawiła po sobie wielki niedosyt. Polecam.

Wszystkich miłośników literatury erotycznej zachęcam do przeczytania ,,Uwięzionej w bluszczu’’. To stosunkowo interesująca opowieść o zakazanej namiętności, niebezpiecznych pragnieniach, tajemniczym pożądaniu, pokonywaniu własnych lęków, barier i wychodzenia poza narzuconą przez siebie ramę. Dzięki tej książce zrozumiesz, że miłość nie wybiera. To słodko-gorzki nałóg, który posiada wiele odcieni, kolorów i wiele form wyrazu. Zapraszam zainteresowanych.
WIĘCEJ TUTAJ: 

UWIĘZIONA W BLUSZCZU na lubimyczytac.pl
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/207398/uwieziona-w-bluszczu

4 komentarze:

  1. Bardzo fajna seria pokazujæca relacje między uczennicą a jej nauczycielem polecam gorąco :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. Troszkę w stylu Gabriela :) on wykładowca, ona niewinna studentka :) bardzo fajna trylogia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapowiada się świetnie. Na pewno po nią sięgnę :) Przekonałaś mnie, że warto

    OdpowiedzUsuń